Midzomerviering in de Zweedse kerk

Zaterdag 24 juni: Midzomerviering in de Zweedse Kerk

In de Zweedse kerk aan ‘de Parklaan 5 in Rotterdam’ vieren wij 24 juni het Midzomerfeest. Om 12.00 uur zal er in de openlucht een kerkdienst worden gehouden met de doop en een kerkkoor. Het is de laatste kerkdienst voor dominee Per Gyllenör en kerkmusicus Mia Gyllenör voordat ze hun diensten in Nederland zullen stoppen en naar Wenen in Oostenrijk zullen verhuizen.

 

Daarna is de prachtige Zweedse Midzomerviering met het binden van de kransen, het zingen van het kerkkoor, speurtocht en het dansen rond de meiboom. Het zwembad zal open zijn voor allen die zin hebben om te zwemmen.

 

Er zullen broodjes met worst te koop zijn, aardbeientaart, kaneelbroodjes, koffie, frisdrank, bier, wijn enz.

 

Welkom op de Midzomerviering in de Zweedse kerk – een dag voor het hele gezin!